Description
Servicii de mentenanță și suport tehnic a SIA REVM, inclusiv mentenanță corectivă, adaptivă și preventivă, pentru 12 luni
Information about the contracting authority
Name
Comisia Națională a Pieței Financiare
Fiscal code / IDNO
1007601001293
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 1:01:19 PM
Last edited
12/16/2022 1:08:37 PM
MTender ID
CPV code
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Status
Active
Estimated value without VAT
133,500.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -