Description
Anvelope și cauciucuri
Information about the contracting authority
Name
Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova”
Fiscal code / IDNO
1002600001257
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 12:22:15 PM
Last edited
12/16/2022 12:22:15 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Planning
Estimated value without VAT
223,166.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -