Description
Produse petroliere și lubrifianți pentru DETS sectorul Ciocana și instituțiile subordonate anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Fiscal code / IDNO
1007601009565
Address
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Contact
Name and surname
Marian Elena Iațcu Rodica
Contact phone
022499661
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 12:17:24 PM
Last edited
12/16/2022 12:53:02 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
253,500.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -