Description
Servicii de paza pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau si a institutiilor din subordine pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Fiscal code / IDNO
1007601010585
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 11:29:18 AM
Last edited
12/27/2022 5:58:56 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
650,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -