Description
Produse alimentare La Liceul Teoretic”D.Cantemir”,or.Cahul(I jum.a anului 2023)
Information about the contracting authority
Name
Liceul Dmitrii Cantemir
Fiscal code / IDNO
1012620010069
Address
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
Cahul
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 11:07:51 AM
Last edited
12/16/2022 12:16:31 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
339,410.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -