Description
Achiziţionarea produselor alimentare pentru necesităţile instituţiei în perioada ianuarie - mai 2023
Information about the contracting authority
Name
IPG "Ion Creangă", s. Cania
Fiscal code / IDNO
1013620008108
Address
7314,
MOLDOVA,
s.Cania,
Cantemir,
str. 31 August
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 10:34:42 AM
Last edited
12/16/2022 2:12:45 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
145,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -