Description
Produse petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Raional Şoldăneşti
Fiscal code / IDNO
1007601006405
Address
MD-7201,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
31August1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 10:19:23 AM
Last edited
12/16/2022 10:30:24 AM
MTender ID
CPV code
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Status
Active
Estimated value without VAT
276,898.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -