Description
Produse alimentare pentru perioada 09.01.2022-31.05.2022
Information about the contracting authority
Name
Instituția Publică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”, comuna Sipoteni
Fiscal code / IDNO
1012620012317
Address
4438,
MOLDOVA,
s.Sipoteni,
Călăraşi,
str. Latiniei
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 9:49:40 AM
Last edited
12/16/2022 9:49:40 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Planning
Estimated value without VAT
488,850.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -