Description
Produse alimentare pentru I jumătate a anului 2023
Information about the contracting authority
Name
IP Școala Profesională nr.4 din mun. Bălți
Fiscal code / IDNO
1007602003973
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
m.Bălți, str.Iv.Franco 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 9:40:48 AM
Last edited
12/16/2022 9:40:48 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Planning
Estimated value without VAT
559,680.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -