Description
Produse alimentare pentru trimestru I a anului 2023 (ianuarie-mai) pentru IP LICEUL TEORETIC PELINIA, s. Pelinia, r. Drochia
Information about the contracting authority
Name
I.P Liceul Teoretic Pelinia
Fiscal code / IDNO
1012620009658
Address
MD5629,
MOLDOVA,
s.Pеlinia,
Drochia,
s.PELINIA
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 1:03:35 AM
Last edited
12/19/2022 5:06:43 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
166,375.20
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -