Description
servicii de alimentare a elevilor cl.I-IV pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IP LT Ion Creanga
Fiscal code / IDNO
1013620000733
Address
MD-3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Soroca str Calea Baltului 87
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 5:52:40 PM
Last edited
12/15/2022 5:58:12 PM
MTender ID
CPV code
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Status
Active
Estimated value without VAT
617,994.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -