Description
Complex sportiv și de joacă pentru copii cu livrare și instalare
Information about the contracting authority
Name
Primaria Hlinaia
Fiscal code / IDNO
1007601008627
Address
MD-4634,
MOLDOVA,
s.Hlinaia (r-l Edineţ),
Edineț,
Edinet s.Hlinaia
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 5:30:23 PM
Last edited
12/15/2022 5:39:05 PM
MTender ID
CPV code
37400000-2
-
Articole şi echipament de sport
Status
Active
Estimated value without VAT
489,428.17
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -