Description
Lucrări de reparație a acoperișului și tencuiala pereților exteriori la gimnaziul din comuna Mîrzești satul Mîrzești (repetat)
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Mirzesti
Fiscal code / IDNO
1007601001743
Address
3537,
MOLDOVA,
s.Mîrzeşti,
Orhei,
s. Mîrzești r. orhei
Web site
--------
Contact
Name and surname
Olga Petrasco
Contact phone
078956289, 0235-63-415
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 4:16:09 PM
Last edited
12/19/2022 10:59:06 AM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Active
Estimated value without VAT
1,810,905.83
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -