Description
Produse de curățat și de lustruit – 2023 - REPETAT
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Fiscal code / IDNO
1003600152606
Address
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Serviciul achizitii publice
Contact phone
022250809, 022250707
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 3:52:40 PM
Last edited
12/16/2022 10:20:31 AM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
95,330.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -