Description
Produse alimentare (repetat) și apă potabilă pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Fiscal code / IDNO
1003600151643
Address
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 3:42:34 PM
Last edited
12/15/2022 3:42:34 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Planning
Estimated value without VAT
308,449.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -