Description
Servicii de investigaţie şi de siguranţă (Servicii de paza) la Centrele de preluare a apelurilor de urgență 112
Information about the contracting authority
Name
IP ,,Serviciul național unic pentru apelurile de urgență 112
Fiscal code / IDNO
1016600011534
Address
MD-6812,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
com. Băcioi, str. Dacia bd., 58/C
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 3:20:46 PM
Last edited
12/27/2022 4:20:00 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
700,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -