Description
Achiziționarea produselor alimentare pentru LT Măgdăcești , semestrul II al anului de învățământ 2022-2023
Information about the contracting authority
Name
Liceul Teoretic Magdacesti
Fiscal code / IDNO
1012620009429
Address
4829,
MOLDOVA,
s.Măgdăceşti,
Criuleni,
str.Stefan cel Mare 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 3:17:50 PM
Last edited
12/20/2022 3:59:58 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
577,760.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -