Description
Servicii de deservire și întreținere a ascensoarelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Raional Soldanesti
Fiscal code / IDNO
1003606015521
Address
7201,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
Soldanesti, str. Pacii nr.24
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 3:00:20 PM
Last edited
12/15/2022 3:06:15 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
30,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -