Description
Scutece pentru adulți și absorbante
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Fiscal code / IDNO
1007601000883
Address
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 2:56:30 PM
Last edited
12/16/2022 11:56:05 AM
MTender ID
CPV code
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Status
Active
Estimated value without VAT
92,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -