Description
Produse petroliere (motorină) pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament Temporar pentru copii separați de părinți
Fiscal code / IDNO
1018601000113
Address
MD-3006,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.Alexandru cel Bun 54
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 2:52:31 PM
Last edited
12/15/2022 3:12:43 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
62,500.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -