Description
Produselor alimentare pentru semestrul II al anului de studii 2022 - 2023
Information about the contracting authority
Name
Instituţia de Învăţământ Şcoala Profesională or.Orhei
Fiscal code / IDNO
1007606006400
Address
3501,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Or. Orhei, str. 31 august 1989,nr.80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 1:31:09 PM
Last edited
12/16/2022 12:40:34 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
546,514.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -