Description
Produse agricole şi horticole
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament pentru Persoane Virstnice si Persoane cu Dizabilitati
Fiscal code / IDNO
1007601001282
Address
MD-2070,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Valea Radiului, 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 1:09:09 PM
Last edited
12/26/2022 12:55:00 PM
MTender ID
CPV code
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
35,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -