Description
Produse alimentare (carne și produse din carne)
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/15/2022 11:54:57 AM
Last edited
12/15/2022 12:41:36 PM
MTender ID
CPV code
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Status
Active
Estimated value without VAT
172,433.33
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -