Description
Procurarea produselor alimentare pentru gradinita din s.Serpeni
Information about the contracting authority
Name
Primaria Serpeni
Fiscal code / IDNO
1007601011179
Address
MD-6534,
MOLDOVA,
s.Şerpeni,
Anenii Noi,
str.Stefan cel Mare 117
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/14/2022 11:06:33 PM
Last edited
12/15/2022 8:02:59 PM
MTender ID
CPV code
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Status
Active
Estimated value without VAT
429,750.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -