Description
Procurarea produselor alimentare pentru grădinița din s. Hîrbovăț raionul Anenii Noi
Information about the contracting authority
Name
Primaria Hirbovat
Fiscal code / IDNO
1007601011250
Address
MD-6524,
MOLDOVA,
s.Hîrbovăţ (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
str. Independentei
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/14/2022 4:50:32 PM
Last edited
12/19/2022 10:03:55 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
296,368.92
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -