Description
“Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Epidermoliza buloasă, pentru anul 2023, repetat 3”
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/14/2022 4:44:04 PM
Last edited
12/22/2022 7:30:00 PM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
45,162.98
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -