Description
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2023.
Information about the contracting authority
Name
Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova
Fiscal code / IDNO
1006601001045
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piața Marii Adunări Naționale, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/14/2022 4:18:30 PM
Last edited
12/19/2022 3:10:11 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
457,200.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -