Description
Servicii de spălare a lenjeriei specifice instituțiilor medicale pentru an.2023 (repetat)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Fiscal code / IDNO
1003600152743
Address
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/14/2022 4:15:36 PM
Last edited
12/16/2022 9:46:27 AM
MTender ID
CPV code
98300000-6
-
Servicii diverse
Status
Active
Estimated value without VAT
170,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -