Description
Servicii de furnizare a energiei electrice 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Fiscal code / IDNO
1008606006164
Address
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/14/2022 11:50:22 AM
Last edited
12/22/2022 9:00:00 AM
MTender ID
CPV code
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
611,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -