Description
Procurarea produselor alimentare semestrul I 2023
Information about the contracting authority
Name
Scoala Primara Floresti din or. Floresti
Fiscal code / IDNO
1012620012203
Address
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
str. Ion Creanga 5
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/13/2022 3:45:07 PM
Last edited
12/13/2022 4:10:20 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
658,767.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -