Description
Achiziționarea instrumentelor muzicale, acordeoane pentru necesitățile Filarmonicii Naționale Serghei Lunchevici
Information about the contracting authority
Name
Filarmonica Nationala "Serghei Lunchevici"
Fiscal code / IDNO
1003600037248
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Mitropolit Varlaam 78
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/13/2022 3:03:40 PM
Last edited
12/13/2022 3:46:51 PM
MTender ID
CPV code
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Status
Active
Estimated value without VAT
790,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -