Description
Servicii de curațenie și igienizare în mediu urban sau rural și servicii conexe pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Primaria Leova
Fiscal code / IDNO
1007601004135
Address
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
or.Leova str.Unirii 22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/13/2022 2:02:46 PM
Last edited
12/13/2022 2:25:28 PM
MTender ID
CPV code
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
1,333,327.59
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -