Description
Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2023 REPETAT
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/13/2022 12:32:43 PM
Last edited
12/13/2022 12:42:09 PM
MTender ID
CPV code
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Status
Active
Estimated value without VAT
69,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -