Description
produse alimentare pentru lunile ianuarie – iunie 2023 pentru instituțiile de educație timpurie din com. Băcioi
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Bacioi
Fiscal code / IDNO
1007601010220
Address
MD-6812,
MOLDOVA,
s.Băcioi,
mun.Chişinău,
Independenței 125
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/13/2022 12:04:56 PM
Last edited
12/13/2022 3:11:58 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
799,970.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -