Description
Servicii de mentenanță şi dezvoltare a Sistemului informaţional automatizat de evidenţă a contravenţiilor, a cauzelor contravenţionale şi a persoanelor care au săvârșit contravenţii (SIA REC)
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Fiscal code / IDNO
1013601000521
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Contact
Name and surname
Anastasia Caraivanova
Contact phone
022 255 528
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/13/2022 12:04:44 PM
Last edited
12/27/2022 9:50:04 AM
MTender ID
CPV code
72500000-0
-
Servicii informatice
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
495,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -