Descriere
APA FAMILIA FERICITA 19 L;
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI LIMBENII VECHI
Codul fiscal/IDNO
1007601002429
Adresa
4927,
MOLDOVA,
s.Limbenii Vechi,
Glodeni,
Limbenii Vechi
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
ALEXANDRU SPATARU
Telefonul de contact
+37360319031
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:32:49
Ultima modificare
23.07.2026 11:34:26
MTender ID
Cod CPV
15980000-1
-
Băuturi fără alcool
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
60.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2026 -
01 iunie 2026 -