Descriere
servicii apa și canalizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA INVATAMINT, TINERET SI SPORT CALARASI
Codul fiscal/IDNO
1014601000034
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
or. Călărași, Biruinței 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:25:42
Ultima modificare
23.07.2026 11:29:51
MTender ID
Cod CPV
65100000-4
-
Distribuţie de apă şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iulie 2026 -
01 iulie 2026 -