Descriere
SERVICII DE ASIGURARE TEHNICA A AUTOMOBILULUI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI LIMBENII VECHI
Codul fiscal/IDNO
1007601002429
Adresa
4927,
MOLDOVA,
s.Limbenii Vechi,
Glodeni,
Limbenii Vechi
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
ALEXANDRU SPATARU
Telefonul de contact
+37360319031
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:24:38
Ultima modificare
23.07.2026 11:26:32
MTender ID
Cod CPV
98390000-3
-
Alte servicii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
291.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2026 -
01 iunie 2026 -