Descriere
” Reparatia grupurilor sanitare din cadrul Gimnaziului M. Viteazul din mun. Straseni”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. GIMNAZIUL MIHAI VITEAZUL DIN OR. STRASENI,
Codul fiscal/IDNO
1012620010140
Adresa
3702,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
Chisinaului nr.4-A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:17:49
Ultima modificare
23.07.2026 11:26:24
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
239,718.98
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 august 2026 -
01 august 2026 -