Descriere
Servicii de tobogan gonflabil în cadrul evenimentului dedicat Zilei Copiilor 1 Iunie 2026
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI TELENESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601002072
Adresa
5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
31 August nr.8
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:16:06
Ultima modificare
23.07.2026 11:21:32
MTender ID
Cod CPV
92300000-4
-
Servicii de divertisment
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2026 -
01 mai 2026 -