Descriere
Procurarea materialelor de uz gospodaresc şi rechizitelor de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI STOLNICENI
Codul fiscal/IDNO
1007601009129
Adresa
4640,
MOLDOVA,
s.Stolniceni (r-l Edineţ),
Edineț,
s.Stolniceni r.Edineţ str.Mira 20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.07.2026 11:13:28
Ultima modificare
23.07.2026 11:24:26
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
525.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2026 -
01 iunie 2026 -