Descriere
Verificare deviz pentru lucrări
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI GRIBOVA
Codul fiscal/IDNO
1007601010714
Adresa
5223,
MOLDOVA,
s.Gribova,
Drochia,
1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 11:42:06
Ultima modificare
08.07.2025 11:44:59
MTender ID
Cod CPV
71310000-4
-
Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -