Descriere
Consumabile pentru imprimante
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC PRINCIPESA NATALIA DADIANI D
Codul fiscal/IDNO
1015620000128
Adresa
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Calea Iesilor nr.21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 11:40:42
Ultima modificare
08.07.2025 11:45:07
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,335.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -