Descriere
PROCURAREA MATERIALELOR DE CONSTUCTIE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BARONCEA
Codul fiscal/IDNO
1007601001662
Adresa
5212,
MOLDOVA,
s.Baroncea,
Drochia,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:14:18
Ultima modificare
08.07.2025 10:14:18
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,644.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -