Descriere
Kit de mentenanta anual pentru Analizatorul Biochimic Selectra PRO M
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P RÎȘCANI
Codul fiscal/IDNO
1003602150754
Adresa
Md 5600,
MOLDOVA,
or.Rîşcani,
Rîşcani,
str,N.Testemițeanu 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:13:39
Ultima modificare
08.07.2025 10:15:09
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
21,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iulie 2025 -
01 iulie 2025 -