Descriere
Jaluzele
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. SPITALUL RAIONAL DONDUSENI
Codul fiscal/IDNO
1003604150574
Adresa
5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
or. Dondușeni, str. M. Eminescu, 26/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:12:36
Ultima modificare
08.07.2025 10:14:57
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,950.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -