Descriere
Servicii de cazare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL SPORTIV DE PREGATIRE A LOTURILOR NATIONALE
Codul fiscal/IDNO
1007601011168
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Decebal bd. nr.72 bl.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:11:09
Ultima modificare
08.07.2025 10:14:58
MTender ID
Cod CPV
55110000-4
-
Servicii de cazare la hotel
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,472.22
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -