Descriere
Servicii de reparare a panoului luminos lightbox cu logo visit.chisinau
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA GENERALA ECONOMIE, COMERT SI TURISM A CONSILIULUI M
Codul fiscal/IDNO
1020601000059
Adresa
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Columna nr.106
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liliana Coroleţchi
Telefonul de contact
060279572
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.07.2025 10:09:51
Ultima modificare
08.07.2025 10:11:36
MTender ID
Cod CPV
98390000-3
-
Alte servicii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,925.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -