Descriere
Consumabile, articole și medicamente pentru departament imagistică medicală (necesar urgent pentru 30 zile)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:29:43
Ultima modificare
18.06.2025 15:29:43
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
403,546.25
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -