Descriere
Reparații capitale a clădirilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI PIRITA
Codul fiscal/IDNO
1007601008432
Adresa
4579,
MOLDOVA,
s.Pîrîta,
Dubăsari,
Dmitrie Cantemir nr.98
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.06.2025 15:29:19
Ultima modificare
18.06.2025 15:41:30
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
41,120.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2024 -
01 decembrie 2024 -